טיפול טבעי בתופעות גיל המעבר

עליית תוחלת החיים אצל בנות המין הנשי, כיום הממוצע הוא 79 שנים, הביאה לכך שאישה תחייה כשליש מחיה בתקופה שלאחר הפסקת מחזור הוסת: מנופאיזה. תקופת גיל המעבר מתחילה בארצנו בגיל 50 בממוצע. בתקופה זו חלים באישה שינויים רבים שחלקם יפגעו באיכות חייה. עוצמתם, כמותם ואופיים של התסמינים השונים המופיעים בשלב המעבר תלוי ברמת האיזון ההורמונאלי בו האישה נמצאת.

מעבר מהיר או לא תקין ממצב של פוריות למצב של הפסקת ווסת אצל האישה כתוצאה מעישון או טיפול כירורגי/תרופתי כזה או אחר, עלול להיות מלווה בתסמינים אלו בעוצמה חריפה יותר. התסמינים השונים כוללים גלי חום, הזעות לילה, הפרעות שינה, שינויים במצב הרוח, רגזנות, ירידה בחשק המיני, יובש בנרתיק, כאבי ראש, סחרחורות ועוד. מנקודת המבט הרפואית, המערבית – מנופאוזה נחשבת כמחלה ולא כתהליך פזיולוגי נורמלי, וזה בניגוד מוחלט לפרספקטיבה של הרבה תרבויות שבהן המנופאוזה היא חלק טבעי של מהלך החיים ואירוע חיובי בחייה של האישה.

צמחי מרפא ותוספי תזונה פועלים בסינרגיה כדי לאזן את הפעילות ההורמונאלית בגוף, להגביר את החיוניות, לחזק את הגוף ולהאט את תהליכי ההזדקנות. חנות טבע מציעה מבחר תוספי תזונה לטיפול בתופעות גיל המעבר ממיטב היצרנים. מוצרים אלו פותחו מרכיבים טיבעיים בלבד, הינם בטוחים לשימוש ובעלי השפעה חיובית מוכחת על האיזון ההורמונלי ודיכוי תופעות גיל המעבר של הצורכות.

גיל המעבר

שלב תוכן