טיפול טבעי בחרדה

החיים המודרניים מלאים לחצים ומתחים, ולמרות כי להרגיש חרד מזמן לזמן הינו דבר טבעי, הרגשת חרדה מרחפת, ללא כל סיבה אשר משפיעה לרעה על חיי היום-יום, יתכן כי הינך סובל\ת מתסמונת חרדה כללית. התקפות חרדה ופאניקה יכולות לגרום למספר תופעות פיזיות, כגון הזעה בכפות הידיים, סחרחורות, שילשולים או עצירויות, חוסר שינה וחוסר שקט כללי. הרגע בו סימפטומים אלו נעשים בלתי ניסבלים ומפריעים למהלך התקין של חיינו הינו בדרך כלל הרגע בו נחפש עזרה מקצועית.

אולם ישנם מספר שינויים בהרגלי החיים וטיפולים צמחיים אשר יכולים לשפר בצורה דרמטית את הופעות הסימפטומים אם לא לדכאם כליל. ישנם מספר רב של טיפולים טיבעיים לטיפול בתופעות חרדה מתמשכת, מצמחי מרפא ותוספי מזון ועד לטיפולי שיאצו, טווינה ואיורווידה. צמח הקאווה קאווה הינו אחד מהפופולריים ביותר לטיפול בתופעות חרדה, מספר רב של מחקרים מראה כי לשורשי השיח יכולות הרגעה ללא השפעה על חדות התודעה. צמח הוולריאן משמש גם הוא לטיפול בתופעות חרדה ובעיקר לעידוד שינה טובה והרגעת הגוף, צמח הקמומיל מסייע בהרגעה של הגוף, מערכת העיכול והנפש. מומלץ להיוועץ עם רופא לפני תחילת טיפול.

חנות טבע מציעה מבחר תוספי תזונה חדשניים לטיפול בתופעות חרדה ופאניקה. המוצרים פותחו מרכיבים טיבעיים בלבד, הינם בטוחים לשימוש ובעלי השפעה חיובית מוכחת על מצבם הנפשי של הנוטלים.
 

חרדה

שלב תוכן