טיפול טבעי לעצירות וגודש במעיים

רובנו מניחים כי פעולת מעיים אחת ליום הינה מספקת, אולם לרוב גופינו אינו מספיק להוציא רעלים ופסולת מהמזון אנו אוכלים בפעולה יומית אחת. שמירה על מעי גס בריא הינה חשובה ביותר, פסולת מרכיבה אשר נשארת בגופינו גורמת לשיחרור רעלנים למחזור הדם ומשמשת כמצע רבייה למספר סוגים של טפילים, פטריות ווירוסים. מטפלים טיבעיים רבים ממליצים על שמירה על המעי הגס כאבן דרך עיקרית לשמירה על בריאות כללית. בנוסף לפעולות מעיים מעטות (אחות למספר מים), צואה קשה וגזים, הסובלים מעצירות לרוב מתלוננים גם על עייפות כללית, בחילות ומצב רוח ירוד במיוחד.

טיפולים טיבעיים מומלצים לתופעת העצירות הינם טיפולים פרו-ביוטיים לחיזוק החיידקים הטובים במערכת העיכול ומינרלים כגון מגנזיום ואבץ המשפרים את תנועתיות המעי. וויטמינים מומלצים הינם ויטמין B5 וויטמין C העוזרים על שמירת קשיחות דפנות המעי וזרימת הדם במעי.

חנות טבע מציעה מבחר תוספי תזונה המכילים וויטמינים ומונרלים במינון גבוה כגון ויטמין E, ויטמין C, בטא קרוטן, סלניום, אבץ, מגנזיום ומבחר מוצרים פרו-ביוטיים לשמירה על מעי בריא. בחנות מוצרים ממיטב היצרנים, אשר פותחו מרכיבים טיבעיים בלבד, הינם בטוחים לשימוש ובעלי השפעה חיובית מוכחת על הקלת תופעות העצירות ובעיות מעי נפוצות אצל הנוטלים.
 

עצירות

שלב תוכן