תוכנית שותפים - Affiliate program

חנות טבע מאפשרת הצטרפות אל תוכנית השותפים (Affiliate Program). התוכנית מאפשרת לך להרוויח כסף נאה תמורת קידום "חנות טבע"!

מה זה תוכנית שותפים?

תוכנית השותפים מאפשרת לך לקבל עמלה עבור כל רכישה שמבוצעת בחנות טבע על ידי רוכש שהפנת אלינו. חנות טבע מחזיקה מערכת ניהול שותפים שמאפשרת מעקב אחר הפניית לקוחות אלינו ותגמול השותף המפנה בעמלה עבור כל מכירה. המערכת מאפשרת לך מעקב אחר העמלות המגיעות לך ואחר סטטיסטיקות ההפניות תוך כדי שמירה מוחלטת על פרטיות הלקוחות.  ההפניה יכולה להיות מאתר או בלוג שבבעלותך או אפילו מחשבון הפייסבוק שלך.

 

למי מתאימה תוכנית השותפים?

ההצטרפות לתוכנית השותפים של חנות טבע מתאימה לך אם ענית כן על אחת מהשאלות הבאות:

  • יש לך אתר אינטרנט.
  • יש לך בלוג באינטרנט.
  • יש לך חברים בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת.
  • יש לך חשבון בטוויטר.
  • אתה חבר בפורום שמרשה לך לפרסם לינקים.
  • יש לך הרבה חברים בפנקס הכתובות שלך.
  • יש לך רשימת דיוור בדואר האלקטרוני.

 

איך זה עובד?

לחברים בתוכנית השותפים גישה לאזור מיוחד באתר שם ניתן להוריד לינקים למוצרים ובאנרים מיוחדים, לאחר בחירת הלינק המתאים או הבאנר הרצוי, מעתיקים את הקוד ומדביקים באתר אינטרנט אחר או בפייסבוק. וזהו, עכשיו כל שנותר זה לעקוב אחר העמלות שמצטברות כתוצאה מרכישות שביצעו הלקוחות שהיפנת אלינו.

 

כיצד ניתן להצטרף לתוכנית השותפים?

כדי להצטרף לתוכנית השותפים צריך להיות חברים ב"חנות טבע", במידה וטרם נרשמתם כחברים ב"חנות טבע" ניתן לעשות כן בקלות ובמהירות על ידי לחיצה על פתיחת חשבון. לאחר פתיחת החשבון או ההתחברות לאתר צריך לבצע את שלושת השלבים הבאים:

1. מילוי הפרטים: צריך לעדכן את כל הפרטים במסך השותפים, המידע כולל את פרטיך האישיים ואת פרטי העסק (במידה וישנו).

2. שליחת הבקשה:  לאחר מילוי כל הפרטים צריך לשלוח בקשה להצטרפות אל תוכנית השותפים.

3. הפנית לקוחות: לאחר שצוות "חנות טבע" יאשר את הצטרפותך לתוכנית השותפים, כל שנותר לעשות הוא להוריד את הלינקים הרצויים מ"חנות טבע" ולשלבם באתר או הבלוג שלך, בחשבון הפייסבוק שלך או במייל.

"חנות טבע" מאפשרת לך גישה ללוח הבקרה של השותפים, זאת כדי לנהל מעקב שוטף אחר המכירות והעמלות המגיעות לך.